Инфо

Берза

 • aero 800 ▼ -0,74%
 • dnos 1.705 ▲ 0,29%
 • enhl 705 ▲ 0,71%
 • fito 3.190 ▲ 6,33%
 • gfom 360 ⚫ 0,00%
 • ineu 31.189 ▼ -0,04%
 • infm 970 ▼ -3,00%
 • jesv 5.137 ⚫ 0,00%
 • kmbn 2.828 ▲ 1,25%
 • kmbnpb 1.165 ▼ -2,92%
 • lsta 600 ▼ -0,83%
 • niis 745 ▼ -0,13%
 • ppva 1.280 ▲ 2,40%
 • prgs 30 ▲ 25,00%
 • tgas 11.739 ▲ 1,78%
 • vpdu 8.300 ⚫ 0,00%
(12. јул 2012.)
ФИНАЛИСТА БИЗНИС КУПА

ГРАД ШАБАЦ

На теренима Спортског центра “Санрајс“ у Шапцу протеклог викенда одржан је Бизнис куп ““ турнир у малом фудбалу, уз учешће 20 екипа, представника привредних субјеката и установа Шапца. Поред добре организације на турниру је виђен добар и квалитетан фудбал кроз бројне занимљиве и неизвесне мечеве.
Екипа града Шапца наступила је у саставу: Жељко Ристић, Александар Мићић, Ненад Томић, Синиша Пејић, Марко Матић, Горан Трифуновић, Милан Милинковић и Филип Степановић. Квалитетна и атрактивна игра довела је екипу града Шапца до саме завршнице турнира где се у финалу састала са екипом ФК “Мачва“. Узбудљива утакмица у регуларном делу завршена је резултатом 2:2, тако да је победник одлучен после извођења пенала. Срећнија и спретнија била је “Мачва“.
Приказана игра екипе града Шапца је могућа увертира за учешће у Бизнис лиги која стартује на јесен.

Најновији број

18. април 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa