Strelac: Milisavljević u 88. minutu za Mačvu
Žuti kartoni: Pejović, Ristivojević, Panjković
Crveni karton: Pejović, Ristivojević
MAČVA: Stepandić, Pejović, Lujanović (Milisavljević), Zarić, Ristivojević, Đukanović, Dragićević (Radovanović), Caković, Pavlović (Živković), Lekić, Panjković
Prvi poraz u ovogodišnjem takmičenju Srpske lige Zapad teško je pao fudbalerima u crveno-crnim dresovima. Ako u fudbalu postoje „oni dani“ kada ništa ne polazi za nogom i kada lopta jednostavno neće u mrežu protivnika onda je to za Mačvu sigurno bila protekla nedelja na gostovanju u Raškoj. Domaća ekipa Fk Bane je za razliku od Šapčana imala Fortunu na svojoj strani. Svaki potez, svaka odbijena lopta pa čak i šutevi su završavali tamo gde treba. Na žalost navijača Mačve, tri šuta su završila iza leđa Miloša Stepandića.Ipak, i pored slabe igre imali su crveno-crni šansu da uhvate priključak i da se u Šabac vrate neporaženi. U 72. minutu sudija Trailović pri rezultatu 2:0 za domaće pokazao je na belu tačku a odgovornost za izvođenje najstrože kazne preuzeo je Caković. Njegov šut je završio iznad prečke a rezultat je ostao nepromenjen sve do 88. minuta kada je Milisavljević u želji da uputi centaršut sa desne strane pogodio jednog od domaćih odbrambenih igrača te je on zatresao sopstvenu mrežu za 2:1. Ipak, fudbaleri Mačve nisu uspeli da dođu do izjednačenja ali su uspeli da „zarade“ dva crvena kartona. Najpre je Pejović zbog grubog starta dobio drugi žuti a potom i crveni karton da bi ga u nadoknadi vremena „kopirao“ Ristivojević te je i on pre vremena otišao put svlačionice. U poslednjem minutu nadoknade fudbaleri FK Bane su uspeli da postignu još jedan pogodak za konačnih 3:1.