Стрелац: Милисављевић у 88. минуту за Мачву
Жути картони: Пејовић, Ристивојевић, Пањковић
Црвени картон: Пејовић, Ристивојевић
МАЧВА: Степандић, Пејовић, Лујановић (Милисављевић), Зарић, Ристивојевић, Ђукановић, Драгићевић (Радовановић), Цаковић, Павловић (Живковић), Лекић, Пањковић
Први пораз у овогодишњем такмичењу Српске лиге Запад тешко је пао фудбалерима у црвено-црним дресовима. Ако у фудбалу постоје „они дани“ када ништа не полази за ногом и када лопта једноставно неће у мрежу противника онда је то за Мачву сигурно била протекла недеља на гостовању у Рашкој. Домаћа екипа Фк Бане је за разлику од Шапчана имала Фортуну на својој страни. Сваки потез, свака одбијена лопта па чак и шутеви су завршавали тамо где треба. На жалост навијача Мачве, три шута су завршила иза леђа Милоша Степандића.Ипак, и поред слабе игре имали су црвено-црни шансу да ухвате прикључак и да се у Шабац врате непоражени. У 72. минуту судија Траиловић при резултату 2:0 за домаће показао је на белу тачку а одговорност за извођење најстроже казне преузео је Цаковић. Његов шут је завршио изнад пречке а резултат је остао непромењен све до 88. минута када је Милисављевић у жељи да упути центаршут са десне стране погодио једног од домаћих одбрамбених играча те је он затресао сопствену мрежу за 2:1. Ипак, фудбалери Мачве нису успели да дођу до изједначења али су успели да „зараде“ два црвена картона. Најпре је Пејовић због грубог старта добио други жути а потом и црвени картон да би га у надокнади времена „копирао“ Ристивојевић те је и он пре времена отишао пут свлачионице. У последњем минуту надокнаде фудбалери ФК Бане су успели да постигну још један погодак за коначних 3:1.