Učenici odeljenja VIII-1 OŠ „Nata Jeličić“ u Šapcu odlučili su da se od svoje razredne, Milice Prodanović, oproste na originalan način. Zakupili su oglasni prostor na bilbordu kako bi javno iskazali zahvalnost
Foto: Glas Podrinja
„Za najbolju razrednu- Milicu Prodanović. Bili ste naš oslonac, motivacija i prijatelj! Hvala Vam... Vaše VIII-1“, stoji na bilbordu.