7. mart 2013.7. mar 2013.
RUKOMET: ŠAPČANKE NAMUČILE FAVORITA IZ NOVE PAZOVE

ČASTAN OPROŠTAJ

Naš predstavnik u Čelen kupu ekipa Maks sporta naišla je na snažan otpor nekopletnog mladog tima Medicinara (bez povređene Ninković i Milovanović). Sjajnom igrom u prvih dvadeset minuta Šapčanke su imale stalnu prednost od jednog do dva gola. Superligaš iz Nove Pazove predvođen reprezentativnim golmanom Jovanom Risović uspeo je da u finišu preokrene rezultat i na odmor ode sa četiri gola plusa. Gošće su nastavku održavale prednost od tri do četiri gola sve do 55 minuta. U poslednjih pet minuta serijom 6:1 stavljaju tačku na ishod ove zanimljive utakmici i pitanje plasmana u četvrtfinale Kupa Srbije. Trener Medicinara Maja Perić je u ovom meču dala šansu svim igračicama a debitantsku ulogu imala je mlada golmanka Kristina Mitrović. Dobra igra protiv najkvalitetnije ekipe sa kojom se Medicinar susreo u poslednje dve godine je motiv više za mladu šabačku ekipu da u nastavku prvenstva postigne još zapaženije rezultate.