Инфо

Берза

 • aero 830 ▼ -2,47%
 • fint 540 ⚫ 0,00%
 • fito 2.800 ▲ 0,61%
 • ikrb 345 ▲ 48,07%
 • kmbn 2.800 ▲ 1,45%
 • kmbnpb 1.010 ▲ 0,60%
 • mtlc 2.090 ▲ 2,45%
 • niis 724 ▲ 0,14%
 • rso17154 103,04 ▲ 0,02%
 • smpo 50 ▼ -32,43%
 • tgas 11.004 ▲ 0,04%
 • thhm 228 ▼ -0,44%
(11. март 2010.)
ПЛАНИНАРСТВО

ДРУЖЕЊЕ НА ФРУШКОЈ ГОРИ

Планинари ПСД “Цер“ из Шапца, доказали су да је планинарство добар, атрактиван и рекреативан спорт који тражи упорност и издржљивост. Планинари овог друштва су учествовали на једнодневном излету на Фрушкој гори и показали су спремност за те напоре.
Осмомартовски сусрет планинара 15. по реду организован је у Врднику, познатој бањи на падинама Фрушке горе. Шабачки планинари Живан Николић, Миланка Благојевић, Светомир Тошић, Душан и Ирена Пауновић и Никола Којић прешли су стазу од 17 километара Врдник ““ Царина, Бучје ““ Бранковац ““ Змајевац. Стаза је била покривена снегом што је отежавало планинарима пешачење. Иначе, у овој републичкој акцији учествовало је 850 планинара из 44 друштва.
Овога пута гости су били и планинари из Бања Луке, Босанског Брода, Зенице и Бијељине. Организатор празничног скупа било је Планинарски савез Србије а домаћин планинарима ПСД “Змајевац“ из Врдника. Дружење је, након уручивања признања, настављено.

Најновији број

21. март 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa