Инфо

Берза

  • aero 1.675 ▼ -0,42%
  • dnos 1.103 ▼ -1,34%
  • fito 2.790 ▼ -0,36%
  • mtlc 2.020 ▼ -4,27%
  • niis 677 ▼ -0,29%
  • sjpt 141 ▲ 0,71%
(11. децембар 2014.)
ПОВОДОМ СЕДАМДЕСЕТ ГОДИНА “ГЛАСА ПОДРИЊА“

МЛАДОЛИКИ СОНЕТ

Блиставе године, и свечани дани ““
у дивном складу са ритмом сонету:
“Глас“ је наша љубав, и стишана сета,
што нам душе свежим текстовима храни!

Са настанком стиха у другом катрену ““
отвара се зденац завичајних вести,
које му доносе и углед, и престиж,
у овом времену виртуелних мена!

Прелазећи у сјај завршних терцина ““
почињу здравице, радости и вина,
уз јасне поруке главних уредника:

Да штампа остаје продужена рука ““
трајнија од сваке слике, и од звука,
и да се не може поништити никад!
Крстивоје Илић

Најновији број

20. септембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa