Инфо

Берза

 • aero 1.676 ▼ -0,36%
 • dnos 1.103 ▼ -1,34%
 • fito 2.791 ▼ -0,32%
 • impl 3.200 ▲ 4,92%
 • jesv 5.150 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.025 ▼ -4,03%
 • niis 681 ▲ 0,29%
 • pdcl 10.310 ▲ 24,97%
 • rso17153 103,96 ▲ 0,20%
 • sjpt 143 ▲ 2,14%
 • svrl 600 ⚫ 0,00%
(1. април 2010.)
ФК “МАЧВА“ ШАБАЦ ОД ПОНОРА ДО ТРИЈУМФА

ДРАМА И СЛАВЉЕ

Немања Симеуновић, играч гостујуће “Будућности“ из Ваљева голом у првом минуту савладао неопрезног голмана “Мачве“ Будаковића
Гол у првом минуту утакмице. Шок на стадиону “Мачве“! После неопрезне интервенције голмана “Мачве“, Будаковића гости су повели са 0:1, голом Немање Симеуновића. Славље гостију трајало је кратко јер је већ у шестом минуту Дарко Адамовић испратио добру акцију “Мачве“ и полуволејом послао лопту у мрежу гостију.
Брзо изједначење “Мачве“, говори о доброј психичкој и физичкој припремљености домаћина, који на почетку пролећног дела сезоне има стопостотни учинак и оправдано заузима прво место на табели Српске лиге Запад.
После низа шанси које је домаћа “Мачва“ имала а најпре Гаврић у 26. минуту када је голман “Будућности“, Танасковић избацио лопту у корнер издваја се пречка Максимовића у 65. минуту која је до тада била и најбоља прилика за “Мачву“.
“Мачва“ је повела са 2:1 у 80. минуту голом Гаврића. После корнера који је извео Протић и Станчетићевог ударца лопте главом коју је голман Танасковић кратко одбио, акцију је изванредно испратио Гаврић и лопту послао у мрежу.

Најновији број

20. септембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa