8. april 2010.8. apr 2010.
RUKOMET: SUPER LIGA ZA MUŠKARCE

UBEDLjIVI ŠAPČANI

RK “Metaloplastika ZK“ ““ Planinka “Prolom Voda“ 32:19 (12:9)
Šabac, sala Gimnazije. Gledalaca: 500. Sudije: Alimpić, Crnjanski (B. Palanka). Sedmerci: “Metaloplastika ZK“ 3 (1), “Planinka“ 4 (3). Isključenja: “Metaloplastika ZK“ 18, “Planinka“ 12 minuta.
Serija pobeda rukometnog kluba “Metaloplastike ZK“ se nastavlja! U 23. kolu savladali su ekipu “Planinke“ ubedljivim rezultatom 32:19. Iako je u prvom poluvremenu viđena izjednačena igra, izabranici trenera Novakovića daju gas u drugom delu, i uspevaju da postignu nekoliko lakih golova, što im je omogućilo da utakmicu završe u opuštenom ritmu.
Trener RK “Planinke“, Miroslav Đorđević čestitao je na pobedi Šapčanima i istakao da su imali slabu klupu kao i da su golmanske intervencije bile slabe.
- Uspeli smo da se nosimo sa protivnikom u prvom delu utakmice, ali su požrtvovani Šapčani ipak bili sigurniji u odbrani i napadu što ih je zasluženo dovelo do pobede, kaže trener gostiju...