12. mart 2015.12. mar 2015.
DžIJU-DžICU: KLUB PANTER

VELIKI USPEH ŠAPČANA U BRČKOM

Proteklog vikenda održano je šesto Otvoreno prvenstvo Brčkog distrikta u borilačkim veštinama; Ju jutsu borbe i kate, judo, grappling gi/no gi, full contact, karate i sambo. Šabački džiju džicu i džudo klub „Panter“ učestvovao je sa sedam takmičara. Pošto je bio veliki broj borilačkih veština, učešće je uzelo preko šesto takmičara iz deset zemalja. Šabački klub je osvojio ukupno 13 medalja (10 zlatnih i tri srebrne). Medaljama su se okitili: Borisav Ilić u kategoriji juniora /seniora do 62 kg gde je u tri veštine (ju jutsu borbe i kate i grappling) osvojio prvo mesto a drugo mesto u full contactu. Ivan Jovanović, tri zlata u judou i ju jutsu borbama i katama u kategoriji juniora do 77 kg. Ostalih pet mlađih takmičara se borilo samo u ju jutsu borbama; David Reljić, prvo mesto kategorija pioniri do 35 kg. Luka Tepšić, prvo mesto, pioniri do 30 kg. Mladen Aleksić, drugo mesto, pioniri do 35kg. Dimitrije Petrović, prvo mesto u kategoriji do 25 kg i Dušan Jovanović, drugo mesto u kategoriji do 25 kg. Na osnovu ostvarenih rezultata, klub Panter je osvojio i prvo mesto ekipno u konkurenciji klubova. Šabački tim je i na ovom takmičenju sa svojim radom i znanjem potvrdio reči njihovog trenera Milana Vujasina da imaju odlične borce u svim kategorijama koji su spremni da se takmiče u zemlji i inostranstvu.