26. mart 2015.26. mar 2015.
KARATE: KLUB KRUPANj

KRUPANjCI SJAJNI U OSEČINI

Takmičari karate kluba „Krupanj“, u nedelju 29. 03. 2015. imali su uspešan nastup na otvorenom prvenstvu Zapadne Srbije u karateu u organizaciji Karate unije Srbije.
Mladi krupanjski karatisti predvođeni trenerima Željkom Petkovićem i Željkom Stanimirovićem osvojili su 12 medalja u disciplini kate pojedinačno i to:
U kategoriji mlađih pionira Bojić Nemanja osvojio je treće mesto.
U kategoriji starijih pionira srebrnu medalju osvojio je Stefan Bojić, dok je u kategoriji starijih pionirki Vanja Grujičić osvojila srebro a Anđela Gajić bronzu.
U muškim nadama, Stefan Perić zauzeo je 2. mesto, dok su, Strahinja Grujičić, Stefan Petrović, Danijel Bojić i Lazar Miladinović osvojili treća mesta. U ženskim nadama Marta Miladinović osvojila je treće mesto.
U kategoriji kadeta Nemanji Teovanoviću pripalo je zlato a Dejanu Krstiću bronza.
Narednih vikenda pripremamo se za takmičenja u Šapcu i Vrnjačkoj Banji.