Инфо

Берза

  • aero 1.182 ▲ 6,49%
  • enhl 668 ⚫ 0,00%
  • fito 2.700 ⚫ 0,00%
  • gmon 1.700 ⚫ 0,00%
  • niis 687 ▼ -0,29%
  • tgas 11.000 ▲ 1,83%
(6. мај 2010.)
РУКОМЕТ

НИЖУ ПОБЕДЕ

“ПКБ“ ““ РК “Металопластика ЗК“ 22:28 (8:14)
Екипа “Металопластике ЗК“ у 26. колу Супер лиге за мушкарце успешно је савладала тим “ПКБ-а“ резултатом 22:28 и наставили серију добрих утакмица. У наредном колу “Пластичари“ ће на свом терену угостити екипу Динама.

Најновији број

10. јануар 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa