Инфо

Берза

 • aero 979 ▼ -1,81%
 • dinnpb 3.202 ▼ -1,48%
 • fint 520 ⚫ 0,00%
 • fito 2.720 ▲ 0,74%
 • gmon 1.700 ▲ 0,30%
 • hmbg 510 ⚫ 0,00%
 • impl 3.005 ▼ -0,03%
 • jgelm 2.977 ⚫ 0,00%
 • kmbn 2.350 ▼ -1,26%
 • mtlc 1.990 ▼ -1,49%
 • niis 684 ▼ -0,15%
 • pmli 499 ▲ 24,75%
 • rso17150 105,84 ▲ 0,53%
 • rso18170 102,44 ▼ -2,46%
 • sjpt 174 ▼ -2,79%
 • stup 5.900 ▲ 3,51%
 • svrl 603 ▼ -0,17%
 • tgas 10.852 ▲ 0,48%
(3. јун 2010.)
ШАБАЧКА ГРУПА “ЕЛЕВЕН“ ПОБЕДНИК ГИТАРИЈАДЕ “ВОЈВОДИНА ОПЕН 2010“

ПОБЕДНИЦИ ГИТАРИЈАДЕ

Група “Елевен“ настала је крајем 2008. године. Музика која карактерише овај бенд је најближа алтернативном року, али многобројне песме одражавају различите утицаје других музичких праваца.
Иако релативно млада група, “Елевен“ је за две године постао један од најпопуларнијих шабачких рок бендова. Објавили су свој првенац “А момент оф силенце“ крајем 2009. године и успешно га промовишу широм Србије.

Најновији број

14. фебруар 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa