Инфо

Берза

 • aero 1.110 ▲ 0,54%
 • dinnpb 3.300 ▲ 5,50%
 • fito 2.700 ⚫ 0,00%
 • jgelm 2.977 ⚫ 0,00%
 • kmbn 2.177 ▲ 0,79%
 • lsta 444 ▲ 0,91%
 • mtlc 2.010 ▲ 1,52%
 • niis 689 ▲ 0,58%
 • rso1488 119,75 ▲ 0,73%
 • tgas 10.802 ▲ 1,37%
 • vbse 1.000 ▼ -15,68%
(16. јул 2015.)
ПЛИВАЊЕ

СРБИЈА-ОПЕН КУП

Пливачки клуб “Трка мира“ из Шапца организује по 14. пут Србија опен куп, пливачку манифестацију у склопу Пливачког савеза Србије у даљинском пливању.
Очекује се учешће великог броја такмичара у свим узрастима од пионира до ветерана. Пливачке дисциплине су: 50, 100, 200 и 400 метара. Главна трка биће на дужини од 4.500 метара.
Све трке биће бодоване у Србија-опен купу. Место одржавања је плажа на Старом граду, а почетак од 11 часова. Пријава такмичара је на лицу места. Организатор, као и увек очекује велики одзив пливача и припремио је вредне награде.
Љ.Ђ.

Најновији број

10. јануар 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa