10. jun 2010.10. jun 2010.
ŠABAC: BARAŽ OMLADINACA: „MAČVA“ - „SMEDEREVO“ 4:0 (2:0)

A SAD U NOVI PAZAR!

Posle pobede u Smederevu od 2:0 “Mačva“ i u drugoj utakmici bolja od „SMEDEREVA“. Za plasman u 1. omladinsku ligu Srbije neophodna pobeda i nad Novim Pazarom.
Šabac, 05.06.2010. godine. Stadion: „MAČVA“: 300. Sudija: Stojanović Vladimir, pomoćnici: Balinovac, Obradović. Strelci: Marković Mladen u 10. minutu, Jovičić Đorđe u 20. minutu, Vasić Dušan 50. minutu, Jošić Marko u 90. minutu iz penala.
Radukić (Bošković od 83. minuta), Jovanović (Živanović od 62. minuta), Spasenović, Marković (Paležević od 65. minuta), Petrović, Karić, Gavrić (Milinković od 61. minuta), Lukić (Marković od 65. minuta), Jovičić (Dejanović od 66. minuta), Vasić (Jošić od 65. minuta), Bošković
Prvu utakmicu baraža za plasman u Prvu omladinsku ligu Srbije „Mačva“ i „Smederevo“ odigrali su u sredu 02. juna u Smederevu. „Mačva“ pojačana već prvotimcima, Krmarom i Gavrićem već je u Smederevu slavila golovima Krmara u 18. minutu i Vasića u 41. minutu sa 2:0. Opravdano dosuđeni penal za domaćina mladi golman Radukić je odbranio u poslednjem minutu utakmice.
Sigurnom i superiornom igrom omladinci „Mačve“ su porazili „Smederevo“ i u subotnjem revanšu na svom stadionu.