Инфо

Берза

 • aero 830 ▼ -2,47%
 • fint 540 ⚫ 0,00%
 • fito 2.800 ▲ 0,61%
 • ikrb 345 ▲ 48,07%
 • kmbn 2.800 ▲ 1,45%
 • kmbnpb 1.010 ▲ 0,60%
 • mtlc 2.090 ▲ 2,45%
 • niis 724 ▲ 0,14%
 • rso17154 103,04 ▲ 0,02%
 • smpo 50 ▼ -32,43%
 • tgas 11.004 ▲ 0,04%
 • thhm 228 ▼ -0,44%
(2. јул 2009.)
ФУДБАЛ: ВЕЛИКИ УСПЕХ КАДЕТА ФК “МАЧВА“

ЦРВЕНО-ЦРНИ У ЕЛИТИ

Велики успех пулена тренера Саше Петровића на пригодној конференцији за новинаре шеф омладинских погона “Мачве“ Божидар Станковић је оценио берићетним учинком свих омладинских селекција.
Тренер Саша Петровић истиче историјски предзнак првим уласком ових погона у квалитетну лигу Србије, из трећег покушаја.
Голман Немања Радукић наводи сјајну атмосферу у екипи и пригодно славље. Клуб ће добити изузетну генерацију која ће жарити и палити српским фудбалом, попут гола Душана Васића у пресудној утакмици баража у Новом Пазару и историјских 1:0 против истоименог лигаша.

Најновији број

21. март 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa