3. mart 2016.3. mar 2016.
SUPER LIGA SRBIJE ZA RUKOMETAŠICE ““ 18. KOLO

Priprema za plej aut

ŽRK „Sloga“ (PM) - ŽRK „Medicinar“ 29:25 (15:12)
Petrovac. Gledalaca 400. Sudije: Sekulić i Jovandić (oba Pančevo). Delegat: Janković (Zemun). Sedmerci: Sloga 4 (3); Medicinar 5 (5); Isključenja: Sloga 8, Medicinar 6 minuta.
ŽRK SLOGA: Kolundžić N. Jovanović 1, Bogojević 1, Joksimović (kap) 2, Terzić 8, Končar 6, Đorđević 6, Vranić, Milošević, Blagojević, Aleksić 2, Mladenović, Pavlović, Kolundžić T. 3. Trener: V. Jošić.
ŽRK MEDICINAR: Vragolić, Milošević 5, Čvorić, Mandić, Matić, Radović (kap) 10, Ručnov 1, Karić, Šimšić , Đurković, Kukić, Bojanić 4, Ninković 3, Andrć 2. Trener: Ž. Kukić.
U prvom poluvremenu, uglavnom je „Sloga“ imala gol viška i čekala svoju priliku za stvaranje ozbiljnijeg vođstva. Šansa se ukazala u poslednjih pet minuta kada su serijom došli do tri gola prednosti. Iako je usledila pauza, Petrovčanke su nastavile u istom ritmu početkom nastavka, stvorivši najvećih šest razlike, 23:17. Takav zaostatak, Šapčanke nisu mogle da nadoknade.
Ekipe bi trebalo da imaju miran plej aut. Bodovima i kalitetom se izdvajaju od rivalki. Upravo oni predvode tabelu doigravanja, sa po 12 bodova. Jagodina, Kikinda i Kučevo imaju po 10, a Minakva je poslednja sa 6. Nastavak lige je 23. marta.