Инфо

Берза

  • aero 1.702 ▲ 0,06%
  • dinnpb 3.400 ▼ -0,38%
  • fint 510 ▲ 0,99%
  • jesv 5.050 ▼ -0,04%
  • jmbn 10.500 ▲ 14,49%
  • niis 683 ⚫ 0,00%
  • rso1488 127,40 ▲ 6,45%
(10. март 2016.)
ПОБЕДА ЗА ШАБАЦ ПРЕДАЛА ПОТПИСЕ

ЉУДИ ГЛАВНИ ПОТЕНЦИЈАЛ

Коалиција “Победа за Шабац“ предала је у недељу прикупљене потписе за изборну листу кандидата за одборнике за предстојеће локалне изборе. Листу под називом „Победа за Шабац - Немања Пајић“ подржао је велики број наших суграђана.
„Људи су главни потенцијал Победе за Шабац, а лепши, развијенији и уређенији град и јако село наш основни циљ. Управо око тог програма је окупљена наша коалиција.
Да свако дете има место у вртићу, да се школује у истим условима,да преглед лекара буде доступан сваком и свугде, да лk
Коалиција “Победа за Шабац“ предала је у недељу прикупљене потписе за изборну листу кандидата за одборнике за предстојеће локалне изборе. Листу под називом „Победа за Шабац - Немања Пајић“ подржао је велики број наших суграђана.
„Људи су главни потенцијал Победе за Шабац, а лепши, развијенији и уређенији град и јако село наш основни циљ. Управо око тог програма је окупљена наша коалиција.
Да свако дете има место у вртићу, да се школује у истим условима,да преглед лекара буде доступан сваком и свугде, да лекари остају и раде у свом граду, да млади добију своју шансу,да сељак живи од свог рада, да се стари достојанствено - тако ми видимо политику на локалу и то грађани препознају. Тако смо радили у протекле четири године, дајући стабилност локалном парламенту, тако ћемо радити и у наредном периоду. Победа за Шабац је победа Шапчана и зато оне који воле овај град и спремни су да за њега раде позивам да гласају за листу ПОБЕДА ЗА ШАБАЦ - да победи Шабац“, рекао је Немања Пајић, лидер коалиције „Победа за Шабац“.
Листа „Победа за Шабац - Немања Пајић“ је трећа по реду предата листа, а очекује се да Градска изборна комисија потврди њену валидност.
Победа за Шабац је у недељи, коју је обележило предавање листе за предстојеће локалне изборе, наставила серију трибина у шабачким селима. Разговарали смо са житељима Предворице, Миокуса, Орида, Мрђеновца, Церовца, Јеленче и Мишара.
- ПОБЕДА ЗА ШАБАЦ настала је на темељном уверењу да су људи највећи потенцијал. Ово је, стога, програмска коалиција, у којој смо удружени са јасним циљем ““ да остваримо пројекте због којих ће се у Шапцу и сваком селу шабачког краја живети боље. За привреду која ради, пољопривреду од које се живи, за исте услове школовања деце на селу, за шансу коју заслужују млади и достојанствено старење наших старијих суграђана - око овог програма смо се удружили и спремни смо да на његовом остварењу радимо посвећено у наредном периоду - рекао је Немања Пајић, лидер Победе за Шабац.
Победа за Шабац низом мера у свим областима радиће на унапређењу и даљем развоју Шапца, јер само јако село значи и развијен град и задовољне људе!

Најновији број

15. новембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa