Инфо

Берза

 • aero 1.676 ▼ -0,36%
 • dnos 1.103 ▼ -1,34%
 • fito 2.791 ▼ -0,32%
 • impl 3.200 ▲ 4,92%
 • jesv 5.150 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.025 ▼ -4,03%
 • niis 681 ▲ 0,29%
 • pdcl 10.310 ▲ 24,97%
 • rso17153 103,96 ▲ 0,20%
 • sjpt 143 ▲ 2,14%
 • svrl 600 ⚫ 0,00%
(2. септембар 2010.)
ШАПЧАНИ У КИНИ

ЛЕПОТА

На такмичењу лепоте “Мисс Фриендсхип Интернатионал 2010.“ које ће током септембра бити одржано у Кини Србију ће представљати наша суграђанка Маријана Добросављевић. Студенткиња Криминалистичко полицијске академије, манекенством се бави већ осам година а за успех у свету моде тврди да је поред лепоте потребно још доста тога
Пре две године сам се први пут пријавила на такмичење за званичну Мис Србије. Поново сам покушала 2009. и са компанијом “Мисс Yу“ потписала уговор о трогодишњој сарадњи. Сада у њиховој организацији путујем у Кину где ћу представљати нашу земљу на овогодишњем “Мисс Фриендсхип Интернатионал 2010.“ ““ каже Маријана Добросављевић.

Најновији број

20. септембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa