7. april 2016.7. apr 2016.
PLEJ AUT ZA RUKOMETAŠICE ““ 4. KOLO

Dominantno

ŽRK “Medicinar“ - ŽRK “Kučevo“ 34:22 (20:9)
Sala Gimnazije. Gledalaca 400. Sudije: Trivković i Milosavljević (oba Beška). Delegat Andrić (Valjevo). Sedmerci: Medicinar 11(6); Kučevo 1(1). Isključenja: Medicinar 2, Kučevo 4 minuta.
ŽRK MEDICINAR: Obrenović, Milošević 1, Čvorić, Mandić, Matić, Radović (kap) 10, Ručnov 5, Karić, Šimšić 15 odbrana, Đurković 5, Stanković, Kukić, Bojanić 1, Ninković 12. Trener: Ž. Kukić.
Ukoliko se zanemari prvih nekoliko minuta, slobodno se može reći da je meč ličio na duel ekipa iz različitih rangova. Deset minuta je domaćima trebalo da steknu čak sedam golova prednosti, 10:3, a nepuno poluvreme za dvocifrenu razliku. U prvom delu, nosile su ih Ručnov i Ninković, uz vrlo raspoloženu Bojanu Šimšić na golu. Drugi deo, Ninković i Šimšić su nastavile gde su stale, a priključila se Ana Radović.
Ponovo su Šapčanke na deobi evropozicije, a gostovanje u Kikindi može biti prekretnica u završnici plej auta.