14. april 2016.14. apr 2016.
PLEJ OF ZA RUKOMETAŠE ““ 4. KOLO

Šuterska klinika ŠapČana

RK „C. Zvezda“ ““ RK „Metaloplastika“ 18:26 (12:11)
SC „Šumice“. Gledalaca: 600. Sudije: Boričić (Grocka), Marković (Beograd). Sedmerci: CZ 3 (0), MP 4 (3). Isključenja: CZ 6, Metaloplastika 14 minuta.
C. ZVEZDA: Janketić, Šotić 2, Bojičić 2, Radosavljević 2, Dragutinovič 5, Gačević, Stolić 1, Antelj, Nastić, Zlatanović, Todorović (kap.) 2, Nikolić, Mandić 1, Babić 2, Kljajić 1, Leovac.
METALOPLASTIKA: Maksimović, Dragićević, Milovanović 4, Dakić, Golubović 1, Cvijanović, Marinović 5, Ostojić 2, Aleksić, Arsić, Đukić, Jezdimirović 2, Mitrović (kap) 1, Ilić 10, Ivanović 1, Petrović 1.
Šta znači sila s“™ jedne i nemoć s“™ druge strane, osetili su tokom vikenda rukometaši Crvene Zvezde. Prvo poluvreme bilo je onako kako se moglo pretpostaviti. Gol za gol, mini serije, ali u suštini izjednačen odnos snaga i minimalno vođstvo domaćina. Međutim, od 35. do 43. minuta, odnos snaga ličio je na sparingovanje sa ekipom iz nižeg ranga. Arsić brani sve, a Ilić i Marinović ne greše u napadu. Dok su se domaći pribrali već je bilo 13:18. Pokušali su da se približe, smanjili na tri gola zaostatka, ali onda „plastičari“, za one koji su propustili prvu „ofanzivu“, „reprizu“ priređuju od 51. do 60. minuta, 0:6. Za vikend stiže „Partizan“.