14. april 2016.14. apr 2016.
ZONA „DRINA“ ““ 20. KOLO

Jedna od tri

FK „Jedinstvo“ ““ FK „Brezovica“ 2:3 (1:2)
Kada je Tomić doveo Vladimirčane u prednost, izgledalo je da će biti rutinski trijumf, no onda je „Brezovica“ odigrala najbolje u ovoj sezoni. Radoičić je za tri minuta doneo preokret. Đokić je u 51. poravnao rezultat, da bi opet Radoičić bio nezadrživ.
FK „Radnički“ (V) - FK „Rađevac“ (BB) 1:3 (1:1)
Veliku grešku u odbrani Valjevaca, spremno je dočekao Ilić, šokiravši domaće navijače. U izjednačenom duelu, pred sam kraj poluvremena, domaći iz slobodnog udarca dolaze do izjednačenja. Već na startu drugog dela, Valjevci imaju jedanaesterac, ali kada je Ilić promašio, istovremeno je, izgleda, ulio snagu Rađevcu. Stefanović ubrzo glavom dovodi svoj tim u novu prednost, a Stevanović, s“™ bele tačke, postavlja konačnih 1:3. “Rađevac“ putuje u Lajkovac u sledećem kolu.
FK „Zadrugar“ ““ FK
„Provo„ 1:0 (0:0)
Možda bi remi bio najrealniji ishod ovog meča, a on je bio aktuelan 92 minuta. Ipak, u nadoknadi vremena Stijelja, sa ivice šesnaesterca, pogađa mrežu Provaca za konačnih 1:0. Sledi lokalni derbi sa Jedinstvom.
TABELA: 1. Zlatibor 47, 2. Sloga (BB) 40, 3. Provo 36, 4. Zadrugar 33, 5. Jedinstvo (V) 32, 6. Rađevac 30, 7. Radnički (V) 29...