23. septembar 2010.23. sep 2010.
RUKOMET: SUPER LIGA ZA MUŠKARCE

TEŽAK POČETAK

RK “Metaloplastika“ ““ “Planinka“ 29:28 (16:14)
Hala Gimnazije. Gledalaca 400. Sudije. Boričić, Marković (oba Beograd). Sedmerci: Metaloplastika 2 (2), Planinka 3 (2). Isključenja: Metaloplastika 16, Planinka 10 minuta. Crveni karton: Dragaš, (Metaloplastika) u 56. minutu.
Početak sezone za rukometni klub Metaloplastku počeo je teže nego što su očekivali. U prvom susretu protiv pojačane ekipe Planinke, Šapčani su pobedili minimalnim rezultatom 29:28. Iako je gostujući tim vodio tokom prve polovine meča , “Plastičari“ su na odmor otišli sa dva gola prednosti. Dobrim odbranama Rajičića, šabački tim pred kraj utakmice uspeva da stigne do tri gola prednosti. Ta prednost se do kraja istopila, ali su ipak trijumfovali i došli do zasluženih bodova.