Инфо

Берза

 • aero 1.687 ▲ 0,24%
 • alfa 33.600 ⚫ -0,00%
 • dinnpb 3.480 ⚫ 0,00%
 • epen 14.000 ▲ 4,46%
 • fito 2.800 ⚫ 0,00%
 • gfom 148 ⚫ 0,00%
 • irtl 560 ⚫ 0,00%
 • kmbn 1.900 ▲ 0,80%
 • mtlc 2.037 ▲ 1,85%
 • niis 688 ▲ 1,18%
 • rmks 1.570 ▲ 4,53%
 • rso1491 141,90 ▲ 0,54%
 • rvst 1.950 ⚫ 0,00%
 • sjpt 140 ▲ 3,70%
 • tgas 11.000 ⚫ 0,00%
 • vzas 80 ⚫ 0,00%
(21. јул 2016.)
Превентивно ЧиШЋење водотокова

С РЕЧИ НА ДЕЛА

Организација “Каритас“ и општина Крупањ током ове године заједнички реализују пројекат смањења ризика од катастрофа и до сада је реализовано више активности.
У четвртак 21. јула спроведена је акција чишћења водотока Добри поток у оквиру које се уклањало растиње и отпад из корита потока ради несметаног отицања воде. Овај водоток је изабран управо из разлога што представља повећан ризик за плављење јер се у сливу налазе бројна клизишта покренута током мајских поплава 2014. године. У акцији чишћења водотока Добри поток учествовали су представници Месне заједнице Крупањ, ЈП „Пут“ Крупањ, ватрогасци-спасиоци, удружење грађана „Крупањ“, Ловачко удружење „Крупањ“ Крупањ, као и мештани који живе у овом делу града.
Акцију чишћења водотока Добри поток реализује локална заједница уз подршку организације “Каритас“.
Д. Ж.

Најновији број

13. септембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa