4. avgust 2016.4. avg 2016.

Uspesi u Mitrovici

Na plivačkom mitingu “Pingvin kup“održanom u Sremskoj Mitrovici, plivačka sekcija VK “Šabac“ nastupila je sa 20 plivača i osvojila je 26 medalja u različitim kategorijama.
Đorđe Todić (delfin), Iva Marković (leđno), Marko Kokar (kraul i leđa) i Nikola Mihajlović (prsno i delfin) bili su najbrži i u Šabac doneli zlata. Srebrna odličja pripala su: Đak (2), N. Petrović (2), V. Petrović (2), Gavrić, Gruban i Spajić koji su i osvojili i srebro i bronzu, a uz zlato, jedno srebro donela je Marković. Bronze su još osvojili Mirović, Mihailović, V. Petrović, Kuzminac, Todorović i Miletić.
Uz pomenute, dobre nastupe imali su: Todić, Misaljević, Šarčević, Petrović.
LETNjI VIVALDI
Pisali smo nedavno o jedinstvenom vaterpolo turniru “Vivaldi kup“, a letnje izdanje takmičenja mladih igrača rođenih 2003. godine biće održano u subotu od 9 sati ujutru na Gradskom bazenu. Učestvovaće: “Mladost“ (Pančevo), kikindski ŽAK, “Rasina“ i domaći “Šabac“.