Инфо

Берза

  • aero 1.111 ▲ 0,09%
  • enhl 668 ⚫ 0,00%
  • fito 2.700 ⚫ 0,00%
  • niis 685 ▼ -0,58%
  • tgas 11.000 ▲ 1,83%
(4. август 2016.)
МЗ“ЛЕТЊИКОВАЦ“ И ГРАДСКА ДИРЕКЦИЈА ЗА ПУТЕВЕ ЗАЈЕДНИЧКИМ СНАГАМА

НОВИ ТЕРЕН ЗА ОДБОЈКУ

У оквиру комплекса ОШ “Стојан Новаковић“ на Летњиковцу до краја недеље би требало да буде завршен нови терен за одбојку. Вредност радова је 300.000 динара, а финансирали су их заједничким снагама МЗ “Летњиковац“ и Дирекција за путеве града Шапца.
-Савет МЗ “Летњиковац“ је препознао потребу летњиковачке основне школе коју похађа 700 ученика у две смене за тереном за одбојку. Од укупног износа МЗ је издвојила трећину, а остатак од 200.000 динара смо добили од шабачке Дирекције за путеве, те им се овом приликом захваљујемо- истиче председник МЗ“Летњиковац“ Никола Веселиновић.
(Преузето са ТВ Шабац)

Најновији број

10. јануар 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa