1. septembar 2016.1. sep 2016.
ZONA „DRINA“ ““ 4. KOLO

PROVO PA RAĐEVAC

FK „JEDINSTVO 1945“ ““ FK „RADNIČKI STOBEKS“ 0:4 (0:0)
Do 50. minuta, timovi su rezultatski i igrački bili izjednačeni, a potom su gosti odigrali sjajnih 40 minuta surovo prizemivši igrače Jedinstva. Matić je iskoristio slabu odbranu Jedinstva, doveo svoj tim u vođstvo, a potom su Stojanović i Filip Matić za dva minuta zadali nokaut. Konačnih 0:4 postavio je Stojanović drugim golom. Za plavo ““ bele sledi gostovanje u Prijepolju.
FK „PROVO“ ““ FK „POLIMLjE“ 7:0 (2:0)
Znalo se da su Provci bolji tim od Polimlja, ali su, uz veći kvalitet, bili i raspoloženi i raspucani. Adamović i Đurković postigli su po dva gola, Vasić i Jovanović po jedan, a među strelce se upisao i Đokić sa bele tačke. Domaći su prvi na tabeli, imaju neverovatnu gol razliku 16:0 i definitivno su najozbiljniji kandidati za titulu. Kao favoriti putuju i u Osečinu.
FK „RAĐEVAC“ ““ OFK „OSEČINA“ 1:0 (0:0)
Odličnu seriju rezultata nastavio je i tim iz Krupnja. Mlada „crno ““ narandžasta“ ekipa ugostila je i nadigrala tim Osečine ostvarivši zasluženu pobedu 1:0. Strelac jedinog gola bio je Petrović. Fudbalere iz Krupnja, za vikend očekuje dug put u Sjenicu.
TABELA: 1. PROVO 12, 2. RAĐEVAC 10, 3. Ribnica 10, 4. Radnički (V) 9.... 8. Drina 5... 11. Radnički Stobeks 3, 13. JEDINSTVO 1945 3, 14. Polimlje 2, 15. OFK Osečina 1, 16. Sloga (S) 1.