22. septembar 2016.22. sep 2016.
SUPER LIGA SRBIJE ZA RUKOMETAŠICE ““ 3. KOLO

PREJAKE ŠAMPIONKE

ŽRK „IZVOR BB“ ““ ŽRK „MEDICINAR“ 38:24 (22:12)
Aranđelovac. Gledalaca: 500. Sudije: Marić (Pančevo) i Mašić (Zrenjanin). Sedmerci: Izvor 5 (4); Medicinar 2 (2). Isključenja: Izvor 4, Medicinar 8 minuta.
MEDICINAR: Glišić, Tanić 6, Rančić 2, Milošević, Kostić, Radović (kap) 11 (2), Ručnov 2, Karić, Perić, Đurković, Stanisavljević 3, Mandić, Kukić, Kecanović.
Branilac titule, najveći je favorit da i ove sezone podigne najvažniji pehar srpskog ženskog rukometa, a zbog čega je to tako, pokazale su Aranđelovčanke u subotu protiv Medicinara.
Raspoložene Radović i Tanić bile su dovoljne za 16 minuta ravnopravne utakmice. Do kraja poluvremena, 10:8 pretvoreno je u 22:12 na odmoru i sve dileme otklonjene. Nastavak je bio formalnost gde su, u oba tima, šasnu dobile i mlađe igračice.
Mnogo veće šanse za uspeh, „medicinarke“ će imati u narednom kolu kada u Šabac dođe Jagodina.
TABELA: 1. Izvor BB 4; 2. Naisa 4; 3. Kikinda 4; 4. MEDICINAR 4; 5. Sloga (PM) 4; 6. Jagodina 3; 7. Bor 2; 8. Železničar 1; 9. Radnički (KG) 0; 10. Junior 0