Инфо

Берза

 • aero 1.690 ▲ 0,18%
 • akdm 320 ⚫ 0,00%
 • alfa 33.506 ▼ -0,28%
 • dinnpb 3.490 ▲ 0,29%
 • fito 2.800 ⚫ 0,00%
 • gmon 1.600 ▼ -0,44%
 • ikrb 33 ▲ 6,45%
 • impl 3.050 ⚫ 0,00%
 • irtl 560 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.110 ▲ 3,58%
 • niis 679 ▼ -1,31%
 • rso1491 142,05 ▲ 0,10%
 • rso18175 100,94 ▲ 0,86%
 • sjpt 140 ⚫ 0,00%
 • tgas 11.000 ⚫ 0,00%

Економија

Број 3569
24. март 2016.
 • ЗА 950 МИЛИОНА

  “Млекара Шабац“ која је била у власништву компаније “Фармаком МБ“ продата је у уторак, 29. марта 2016. године, за 950 милиона...

 • ДУПЛЕ РАЗЛИКЕ

  Просечна фебруарска нето плата у земљи износила је 44.450 динара, а разлика између највише и најниже просечне зараде у Србији била је...

 • ЈАКЕ РЕЧИ, СЛАБА ДЕЛА

  Иако је 2016. проглашена „Годином предузетништва“, привредници се суочавају са многобројним проблемима. Пореска решења не...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa