Инфо

Берза

 • aero 979 ▼ -1,81%
 • dinnpb 3.202 ▼ -1,48%
 • fint 520 ⚫ 0,00%
 • fito 2.720 ▲ 0,74%
 • gmon 1.700 ▲ 0,30%
 • hmbg 510 ⚫ 0,00%
 • impl 3.005 ▼ -0,03%
 • jgelm 2.977 ⚫ 0,00%
 • kmbn 2.350 ▼ -1,26%
 • mtlc 1.990 ▼ -1,49%
 • niis 684 ▼ -0,15%
 • pmli 499 ▲ 24,75%
 • rso17150 105,84 ▲ 0,53%
 • rso18170 102,44 ▼ -2,46%
 • sjpt 174 ▼ -2,79%
 • stup 5.900 ▲ 3,51%
 • svrl 603 ▼ -0,17%
 • tgas 10.852 ▲ 0,48%

Спорт

Број 3219
9. јул 2009.
 • ШАБАЧКИ ЦРВЕНИ ЂАВОЛИ

  “Раднички Зорка“ је експресно, у свом стилу изборио повратак у Зонашки ранг такмичења. Обележавајући осам и по деценија рада,...

 • УСПЕХ МЛАДИХ ДЕЛФИНА

  На традиционалном регионалном пливачком такмичењу “Куп Петница“, у Ваљеву, међу 400 пливача из 28 клубова из земље и...

 • СВЕТСКИ А НАШИ

  Два велика светска такмичења у Београду и Пескари донели су и два нова велика резултата за шабачки спорт. У Пескари на...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa