Инфо

Берза

 • aero 1.676 ▼ -0,36%
 • dnos 1.103 ▼ -1,34%
 • fito 2.791 ▼ -0,32%
 • impl 3.200 ▲ 4,92%
 • jesv 5.150 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.025 ▼ -4,03%
 • niis 681 ▲ 0,29%
 • pdcl 10.310 ▲ 24,97%
 • rso17153 103,96 ▲ 0,20%
 • sjpt 143 ▲ 2,14%
 • svrl 600 ⚫ 0,00%

Спорт

Број 3257
1. април 2010.
 • “МАЧВА“ СТОПОСТОТНО

  У Лозници у хали “Лагатор“ нова велика партија црвено-црних из Шапца. Мачва је наступила са осам такмичара, четворица нису...

 • ДРАМА И СЛАВЉЕ

  Гол у првом минуту утакмице. Шок на стадиону “Мачве“! После неопрезне интервенције голмана “Мачве“, Будаковића гости су...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa