Инфо

Берза

 • aero 1.182 ▲ 6,49%
 • enhl 668 ⚫ 0,00%
 • fito 2.700 ⚫ 0,00%
 • gmon 1.700 ⚫ 0,00%
 • niis 687 ▼ -0,29%
 • tgas 11.000 ▲ 1,83%

Спорт

Број 3224
13. август 2009.
 • “МАЧВА“ МЕРКА ВИШИ РАНГ

  У јесењем делу првенства шабачки црвено црни ће имати тежак пут до остварења жеља бројних верних навијача, пласмана у виши ранг. Из...

 • САВАЦИЈУМ У МАЂАРСКОЈ

  Фудбалери КМФ “Савацијум“, учествовали су протеклог викенда на међународном турниру школа фудбала “Карневал Куп“ у...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa