Инфо

Берза

 • aero 1.710 ▲ 0,29%
 • dinnpb 3.480 ▲ 2,08%
 • fint 514 ▲ 0,78%
 • kmbn 2.140 ▲ 1,86%
 • niis 680 ▼ -0,15%
 • rso1488 119,80 ▼ -5,97%
 • rso16137 110,99 ▲ 2,76%

Спорт

Број 3296
30. децембар 2010.
 • ДЕВЕТ МЕДАЉА ЗА ТК “ШАБАЦ“

  Протеклог викенда у сали Основне школе “Филип Филиповић“ у Београду је одржано отворено техничко првенство Београда 2010....

 • РАЗИГРАНИ ДЕЛФИНИ

  На традиционалном пливачком митингу “Деда Мраз“ прошле суботе у Новом Саду, међу 30 најбољих клубова и више од 500 такмичара из...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa