15. januar 2024.15. jan 2024.
Zajednička slika finalista (foto: RTV As fb strana)

Divis šampion Božićnog futsal turnira

Beogradska ekipa "Divis nekretnine" osvojila je šesti međunarodni Božićni futsal turnir u organizaciji agencije MM stars. Beograđani su slavili u seniorskoj konkurenciji. U velikom finalu savladali su Futsal Doborovce, tim koji dolazi iz Bosne i Hercegovine, 2:1.

Velika poseta u završnici Turnira (foto: RTV As fb strana)

Finale u kategoriji seniora zatvorilo je turnir gde su organizovana nadmetanja u kategorijama: pionira, kadeta, omladinaca, veterana, klubova i seniora. Pobednički pehar i ček na 400.000 dinara pobednicima je uručio Milan Mačvan, nekadašnji košarkaški reprezentativac.

Odigrano više od 400 utakmica, od kategorije pionira do veterana (foto: Glas Podrinja)

Turnir je startovao 25. decembra, odigrano je više od 400 utakmica. dok se predstavilo više od 1.500 fudbalera. Orhanizoator turnira je MM stars agencija,pokrovitelj je Grad Šabac, a podršku su pružili: Ministarstvo sporta, Ministarstvo unutrašnjih poslova, Fudbalski savez Srbije, gradske sportske organizacije i sponzori.