28. фебруар 2021.28. феб 2021.
Бекамент бољи за гол

Медицинар - Бекамент 23:24 (14:13).

Медицинар је био близу још једног великог изненађења, али није успео иако су Шапчанке то заслужиле храброшћу. Реми би вероватно био најреалнији исход.

Медицинар је још једном био, не равноправан, већ бољи од великог фаворита током 30 минута. Водиле су Шапчанке 4:1, имале прилику и за плус четири. У осам минута су само један погодак примиле. Нинковић је бриљирала на голу. Само је луцидност Стаменић вратила гошће у игру, но и после преокрета, млади тим домаћих се вратио и на паузу понео изненађујућу предност.

Одбрана је држала висок ниво у наставку, али су неискоришћене прилике и само један гол домаћина у трећем кварталу омогућиле гошћама преокрет и предност. Још једном Медицинар прави серију 3:0 доносећи егсл пред последњих десет минута.

Било је неизвесно до краја, статива је зауставила Медицинар да поведе три минута пре краја, а онда са две одбране Марија Симић омогућила Бекаменту да сачува предност што је било кључно. На крају је Гаровић решила победника.