Омладински кошаркашки клуб "Шабац" представио је све своје селекције, од најмлађих нетакмичарских до сениорских пред којима је нова сезона. Идеја клуба није само резултатски напредак, већ искорак у организацији клуба и рада.
-Медијско вече је једна од новина које смо увели, хвала свима који су га увеличали присуством. Трудићемо се да сви чланови клуб осете као свој дом и буду важна помоћ на путу остваривања циљева - рекла је председница ОКК Шабац Јелена Стошић током промоције на терену Милован Степандић (Кош клуб).
Школа броји између 200 и 250 чланова и она је окосница клуба и богатство за будућност.
све клупске селекције
-Уз полазнике је пет лиценцираних тренера. Ми не учимо њих само кошарци, већ желимо да усадимо праве вредности. Неко ће постати кошаркаш, него добар тренер, судија, неко образовани гледалац и то је све у реду. Важно је да схвате значај тимског рада, колектива као важнијег од појединца и значај другарства и подршке. Крећемо од нуле, а циљ је да за неколико година изградимо снажнији клуб у свим сегментима - нагласио је Предраг Мушицки, шеф струке млађих категорија и тренер првог тима.