28. septembar 2017.28. sep 2017.
NAPREDAK NASTAVIO SERIJU PROTIV MAČVE

VUKANOVIĆEVO VEČE

Tradicija nažalost nije srušena. Ne leži Šapčanima kruševački superligaš, a uspešan niz “Čarapanisu” nastavili i prethodnog vikenda. Meč sezone odigrao Aleksa Vukanović
Mačva je veći deo prvog poluvremena imala veći posed i nešto više poluprilika, jer izglednih šansi nije bilo. Ipak jedan prodor po desnoj strani doneo je centaršut po zemlji i odličan udarac Markoskog za 1:0. Adamović donosi relanih 1:1 na odmoru posle dobre asistencije Obrovca. U nastavku, domaćin se bolje snašao, a raspoloženi Vukanović iskoristio je prazan prostor na levom boku odbrane Šapčana i sa dva rutinska gola doneo svom timu trijumf.
- Bili smo bolji u prvom poluvremenu, imali kontrolu igre, vratili se posle primljenog gola, ali smo poklekli u nastavku. Dobri rivali, šteta što i treća strana nije bila dobra – rekao je Dragan Aničić posle meča.