23. april 2015.23. apr 2015.
RVANjE: KLUB VITEZ

UGLjEŠI ZLATO

U Kanjiži je održan Kup Srbije za mlađe pionire na kojem je učestvovao 91 takmičar iz 18 klubova.
Ekipa „Viteza“, koju je predvodio trener Ivan Gladović i sudijski pripravnik Marko Panović osvojila je dve medalje. Uglješa Gajić u kategoriji do 70 kg je potvrdio dominaciju u svom uzrastu, tuširao četvoricu protivnika i osvojio zlatnu medalju. Odlično rvanje je prikazao i Mladen Stanković do 50 kg koji se je domogao trećeg mesta. Borbu za bronzu izgubio je Lazar Makević i zauzeo peto mesto. „Vitez“ je u konačnom plasmanu zauzeo sedmo mesto.
Nakon Kupa Srbije za juniore, koji je odložen za deveti maj, slede državna prvenstva za mlađe uzrasne kategorije na kojima će šabački rvači pokušati da izbore reprezentativni status i učestvuju na predstojećim evropskim i svetskim prvenstvima.