1. oktobar 2015.1. okt 2015.
MAČVANSKA OKRUŽNA LIGA – 8. KOLO

Ubedljivi lešničani

FK „Borac“ (L) – FK „Radnički šabački“ 4:0 (0:0)
Do 51. minuta, domaći jesu imali inicijativa, ali osim velike borbe na obe strane, golovi nisu viđeni, no duel je prelomljen i usmeren u pravcu u kome je želeo „Borac“ za svega četiri minuta. Dva trenutka kada je lopta žargonski „legla“, najpre Đukiću u 51. minutu, a potom i Vasiću četiri minuta kasnije, donele su bodove Lešničanima i drugi uzastopni poraz Radničkom u dosadašnjem toku sezone. Ostaje utisak da je Davidović morao bolje da interveniše kod prvog pogotka. Udarac sa oko 30 metara, najpre je delovalo, hvata, ali potom loptu ispušta u sopstvenu mrežu. Pokušavali su Šapčni da se vrate posle šokantnih nekoliko minuta, no to im nije pošlo za nogom. Sve eventualne nedoumice otklanja Đukić pogotkom u 70. minutu posle lepe akcije po levom boku. Konačnih, 4:0, postavlja Gajić.
„Radnički šabački“ ostaje sa 10 bodova na kontu, a priliku za prekid lošeg niza, mora tražiti u duelu protiv “Jedinstva” iz Zavlake, u 9. kolu, u nedelju, na terenu SRC „Zorka“.