Инфо

Берза

 • aero 1.710 ▲ 0,29%
 • dinnpb 3.480 ▲ 2,08%
 • enhl 679 ▲ 4,30%
 • fint 514 ▲ 0,78%
 • kmbn 2.140 ▲ 1,86%
 • niis 680 ▼ -0,15%
 • rso1488 119,80 ▼ -5,97%
 • rso16137 110,99 ▲ 2,76%

Магазин

Број 3399
20. децембар 2012.
 • ЖАК “САПУНЏИЈА“

  Немојте бити изненађени са податком да се у Шапцу пре 1900. године производио и користио тоалет сапун. А и какав би Шабац био ,,Мали...

 • ШЕИЦИ, ШЕИЦИ...

  Сматра се да је традиција у Јемену изузетно јака и да се живот и даље заснива на племенским заједницама. Најмање насеље, село, варош...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa