Инфо

Берза

 • aero 799 ▼ -0,13%
 • dinnpb 3.500 ⚫ 0,00%
 • dnos 1.700 ⚫ 0,00%
 • fito 2.950 ▲ 1,24%
 • gfso 700 ▼ -22,22%
 • glos 330 ▲ 26,92%
 • gmon 2.900 ▲ 16,05%
 • inim 3.500 ⚫ 0,00%
 • kmbn 2.752 ⚫ 0,00%
 • lklg 800 ⚫ 0,00%
 • lsta 530 ▼ -3,64%
 • mbls 3.000 ▼ -23,08%
 • niis 725 ⚫ 0,00%
 • prgs 60 ▲ 9,09%
 • rso15102 119,63 ▲ 0,14%
 • rso15122 110,88 ▲ 1,12%
 • tgas 11.958 ▲ 0,49%
 • tlkb 7.000 ⚫ 0,00%
 • tlvc 2.000 ▼ -20,00%

Спорт

Број 3537
13. август 2015.
 • БЕСПЛАТНА ШКОЛА ФУДБАЛА

  Од краја маја месеца на терену ФК “Влашић“ у Доњем Црниљеву 52 полазника из овог села али и из Каменице, Голочела, Ћуковина,...

 • СВЕТСКО ПРВЕНСТВО

  У четвртак 20.08. почиње Светско првенство у кајаку у Италији (Милано ). Кајак клуб Зорка има 6 такмичара који ће се борити за што бољи...

 • ОДРЖАНА СКУПШТИНА ФК “РАДНИЧКИ“

  Годишњу скупштину најстаријег спортског клуба на територији коцељевачке општине отворио је досадашњи председник скупштине др...

 • ШАПЧАНИ ДРУГИ У СРБИЈИ

  У суботу, 15. августа, на Регатној стази „Тиквара“ у Бачкој Паланци, одржано је Првенство Србије у мини кајаку за дечаке и...

 • КУБАТ ПРЕСУДИО

  За неутралне, објективне посматраче, ово је био квалитетан дуел у коме је могло да се ужива, а на крају присталице „Радничког“...

 • СИЛНО ПРОВО

  Заслужена победа Прова. Најбољи играч Пантелић је однео превагу уз више шанси да резултат буде и убедљивији.ФК Прово: М.Петровић,...

 • СЛЕДИ ОГЛЕДАЊЕ НАЈБОЉИХ

  Од 26. до 30. августа игра се првенство града у темпу 60 минута по играчу (два сата за целу партију).Прво коло почиње 26. у 18 сати у...

 • ПОРАЗ ЈЕДИНСТВА

  Владимирчани су били за нијансу бољи али ипак остали без бодова. Мршав старт за првенство велике наде.ФК Јединство 1945: Ристић,...

 • СТАЗАМА 2. ПРЕКОБРОЈНОГ ПУКА

  Доследно као и сваке године шабачки планинари, чланови ПСД “Цер“ обележавају годишњицу Церске битке, у којој је српска...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa