Pixabay

Pixabay

Poraz u poslednjoj sekundi

Železničar - Metaloplastika 34:33 (18:15)

Poslednja sekunda odnela je bod Šapčanima, a donela dva niškom „Železničaru“ u duelu gde je prvo poluvreme više pokazao domaćin, a u drugom je bolju igru pružio ovdašnji tim.

Ipak, domaći su bili ti koji su kontrolisali rezultat imali i četiri, pet golova viška, no u psolednjih deset minuta „plkavi“ su se vratili, uspeli da smanje rezultat, izjednače, povedu i sa dva gola razlike u 57. Minutu, imali su čak i napad za pobedu kada su Nišlije došle do 33:33, nisu ga iskoristili, da bi u kontranapdu primili gol koji je bodove sačuvao u Nišu. Najbolji na meču bio ej kapiten Kocić, golman Nišlija.

Najviše golova za Metaloplastiku postigao je Pisarić, sedam, po šest Vorkapić i Brajović. Posle tri vezana gostovanja, Metaloplastika će ponovo u Šapcu igrati u narednom kolu kada im gostuje Novi Pazar.