Инфо

12. октобар 2022.12. окт 2022.
Светско првенство сан и циљ (фото: ФСС)

Светско првенство сан и циљ (фото: ФСС)

Србији потребна победа

Вечерашњи дуел футсал репрезентација Србије и Француске у хали "Зорка" (среда, 12.10. у 19 часова) може бити кључни у борби за прво место у групи 9 квалификација за Светско првенство у Мароку 2024. године. Тренутно су два тима изједначена бодовно, али је Француска лидер због боље гол разлике.

Обе екипе су савладале аутсајдера, репрезентацију Норвешке. Француска на свом терену 9:1, Србија у Ослу 4:2. Реми вечерас продужава неизвесност, али реално даје Французима епитет првог фаворита, победа их доводи на корак од наредне фазе, док Србија само победом преузима прво место.

Борба са Французима за прво место (фото: ФСС)


Победник групе ће директно у други круг, а другопласирани ће на посебну табелу. Четири најбоља се придружују победницима, преостали другопласирани играју међусобно доигравање.


Србија наступа ослабљена због повреда. Неће играти Лазаревић, Пршић, Петрашевић, Рамић, упитан је Петров, док су "триколори" комплетни.

Србију после дуела ове вечери очекује меч против Норвешке на домаћем терену и гостовање Француској.

Најновији број

31. јул 2025.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa