15. јануар 2024.15. јан 2024.
Заједничка слика финалиста (фото: РТВ Ас фб страна)

Дивис шампион Божићног футсал турнира

Београдска екипа "Дивис некретнине" освојила је шести међународни Божићни футсал турнир у организацији агенције ММ старс. Београђани су славили у сениорској конкуренцији. У великом финалу савладали су Футсал Доборовце, тим који долази из Босне и Херцеговине, 2:1.

Велика посета у завршници Турнира (фото: РТВ Ас фб страна)

Финале у категорији сениора затворило је турнир где су организована надметања у категоријама: пионира, кадета, омладинаца, ветерана, клубова и сениора. Победнички пехар и чек на 400.000 динара победницима је уручио Милан Мачван, некадашњи кошаркашки репрезентативац.

Одиграно више од 400 утакмица, од категорије пионира до ветерана (фото: Глас Подриња)

Турнир је стартовао 25. децембра, одиграно је више од 400 утакмица. док се представило више од 1.500 фудбалера. Орханизоатор турнира је ММ старс агенција,покровитељ је Град Шабац, а подршку су пружили: Министарство спорта, Министарство унутрашњих послова, Фудбалски савез Србије, градске спортске организације и спонзори.