Инфо

7. јун 2025.7. јун 2025.
Pixabay

Pixabay

Насловне стране за 7. јун

Београдски дневни листови на насловним странама издања од суботе, 7. јуна, пишу о новим медијским законима и литијуму а баве се и инцидентом у Студентском граду када су по наводима полиције, нападнут студент који се противо блокадама.

ВЕЧЕРЊЕ НОВОСТИ - Лист пише о новим медијским законима, у тексту под насловом: "Новинару дозвољени коментари са суђења". "У Београду делегације 140 земаља", пише лист о скупу о Експу.

ДАНАС - Лист преноси интервју књижевника и бившег председника Српског покрета обнове Вука Драшковића, у тексту под насловом: "Чекамо пораз Србије "ћациленда", слободу, демократију, Европу". Лист најављује, поводом 28. година постојања, за понедељак "рођендански број".

НОВА - "Док је ове власти, о врату ће нам бити и литијум", пише лист. Лист пише о протесту студената и грађана испред београдске Управе полиције, у тексту под насловом: "Репресија, лове нас као зечеве после лоше режираних инцидената".

ПОЛИТИКА - "Ванредни избори само у функцији стабиности", пише лист. "Дачић: Напад на студенте планиран и организован", преноси лист изјаву министра унутршњих послова Ивице Дачића о инциденту у Студентском граду.
Бета

Најновији број

5. јун 2025.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa