18. decembar 2014.18. dec 2014.
DžIU DžICU: NOVOGODIŠNjI TURNIR

MLADI PANTERI NAJBOLjI

Na Novogodišnjem otvorenom turniru za decu „Kids Open 2014“ u Brčkom u džiu džicu borbama, džudou i grapplingu, šabački džiu džicu i džudo klub „Panter“ učestvovao je sa svoja najmlađa dva takmičara. Na prvenstvu su učestvovali klubovi iz BiH, Hrvatske, Srbije i Republike Srpske sa preko 80 takmičara. Šabački klub je osvojio ukupno 6 medalja (pet zlatnih i jedna srebrnu). Medaljama su se okitili: David Reljić u kategoriji do 35 kg gde je u sve tri veštine osvojio prvo mesto i Dimitrije Petrović u kategoriji do 25 kg u džiu džicu i grapplingu osvojio prvo mesto dok je u džudo-u osvojio drugo mesto. Odlaskom na ovo takmičenje završena je takmičarska sezona za ovu godinu kao i izvršena provera naših najmlađih takmičara za narednu takmičarsku sezonu 2015. Moram da priznam da su svi bili oduševljeni našim takmičarima, njihovim borbama kao i osvojenim medaljama u svim veštinama kao i da smo dokazali da već pravimo nove mlade borce koji će nas predstavljati kako na domaćim tako i na inostranim takmičenjima, izjavio je trener Milan Vujasin.