Инфо

Берза

 • aero 1.676 ▼ -0,36%
 • dnos 1.103 ▼ -1,34%
 • fito 2.791 ▼ -0,32%
 • impl 3.200 ▲ 4,92%
 • jesv 5.150 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.025 ▼ -4,03%
 • niis 681 ▲ 0,29%
 • pdcl 10.310 ▲ 24,97%
 • rso17153 103,96 ▲ 0,20%
 • sjpt 143 ▲ 2,14%
 • svrl 600 ⚫ 0,00%
(1. јануар 2015.)
КАРАТЕ КЛУБ “СОКО“ МАЈУР

НОВА ЗВАЊА

Крајем децембра у сали КК „Соко“ у Мајуру одржан је испит за ученичка звања: жути, оранж и плави појас. Том приликом са успехом су приказали потребно знање свих 19 чланова КК „Соко“.
Лазар Миочиновић, Милан Миочиновић, Урош Чекић, Давид Игњевски, Иван Филиповић, Михаило Јовановић, Оливера Брковић и Милош Павловић опасали су жуте појасеве.
Наранџасте појасеве убудуће носиће: Тијана Николић, Павле Васић, Данило Кнежевић, Борис Дамчевски, Бојан Трифуновић и Емилија Трифуновић. У овој групи од испитне комисије похваљени су Данило Кнежевић и Борис Домчевски.
Петоро кандидата ће се на татамију појављивати са плавим појасем око струка, а то су: Михајло Богдановић, Никола Филиповић, Нађа Ћосић, Немања Нешковић и Огњен Реновчевић. У овој групи посебно су се истакли Нађа Ћосић и Немања Нешковић.
Чланови испитне комисије били су мајстори каратеа проф. Томислав Којић, Никола Којић и Стефан Инђић.
Крајем јануара све чланове клуба очекује интерно такмичење у оквиру клуба.

Најновији број

20. септембар 2018.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa