2. april 2015.2. apr 2015.
RUKOMET: SUPER LIGA ZA DAME

NIŠLIJKE NA KOLENIMA

ŽRK Medicinar - ŽRK Naisa 36:33 (17:20)

Uspela je ekipa Medicinara da u najboljoj utakmici u dosadašnjem delu sezone savlada favorizovanu ekipu iz Niša.
Prvo poluvreme proteklo je u blagoj prednosti gošći koje su koristile greške domaće ekipe i taj deo igre rešile sa tri gola prednosti.
Drugo poluvreme donosi drugi pristup i drugi sliku na terenu. Na samom početku domaće sustižu prednost gošći i od 40 minuta sve je u rukama Medicinarki. Do kraja konstantna prednost domaćina od tri gola razlike donosi konačnih 36:33. Zaslužena pobeda pokazala je i kvalitet a i svoj karakter te ogromnu želju za pobedom.
Ponovo je Ana Radović bila perjanica tima uz ogromnu pomoć iskusnih Mirjane Jović i Olivere Stojković kao i požrtvovane Dunje Vragolić.
- Mogu samo od srca da čestitam ekipi i na ispoštovanom dogovorenog. Želja mi je da nastavimo u ovakvom ritmu uz zahvalnost publici na silnoj podršci, blistao je strateg tima mr Aleksandar Savić.
Sledeći meč igra se u Šapcu drugog maja u sali Gimnazije od 18 sati protiv ekipe Svilajnac.
ŽRK Medicinar: Dukić, Vragolić 5, I. Ručnov, I. Vasiljević 1, Milošević, Belušević, Mijailović, Radović 11, A. Ručnov 3, D. Vasiljević, Selenić, Jović 8, Ninković 3, Stojković 5.