Инфо

Берза

 • aero 830 ▼ -2,47%
 • fint 540 ⚫ 0,00%
 • fito 2.800 ▲ 0,61%
 • ikrb 345 ▲ 48,07%
 • kmbn 2.800 ▲ 1,45%
 • kmbnpb 1.010 ▲ 0,60%
 • mtlc 2.090 ▲ 2,45%
 • niis 724 ▲ 0,14%
 • rso17154 103,04 ▲ 0,02%
 • smpo 50 ▼ -32,43%
 • tgas 11.004 ▲ 0,04%
 • thhm 228 ▼ -0,44%
(21. мај 2015.)
У МЗ “ЖИКА ПОПОВИЋ“

БЕСПЛАТНИ АЕРОБИК ЗА ДАМЕ

На иницијативу Форума жена Социјалдемократске партије Србије у просторијама МЗ “Жика Поповић“ у Шапцу, сваког уторка и четвртка од 21 до 22 часа, Шапчанке имају прилику да уз инструкторку Гордану Вићентић, бесплатно раде на својој кондицији и фигури.
- Као неко ко је цео живот у спорту али су га професионалне воде однеле на другу страну (радница сам Прекршајног суда у Шапцу), желела сам да учиним нешто на побољшању квалитета живота наших суграђанки. С обзиром да велики број нас дели моје искуство, односно због природе посла проводи највећи део дана седећи, у Форуму жена смо одлучиле да нашим суграђанкама уприличимо бесплатне тренинге аеробика. Идеју је било могуће реализовати захваљујући великом разумевању директора СЦ “Шабац“ Драгана Николића, који нам је обезбедио просторије у згради МЗ “Жика Поповић“ без новчане надокнаде, те користим ову прилику да му се у име Форума жена СДПС захвалим ““ наводи Гордана Вићентић и додаје да је бројем заинтересованих дама за бесплатне тренинге више него задовољна, а да су за у будуће бити организаоване и друге акције о којима ће наши читаоци бити благовремено обавештени.

Најновији број

21. март 2019.

Најновији број
Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa