Инфо

Берза

 • aero 1.182 ▲ 6,49%
 • enhl 668 ⚫ 0,00%
 • fito 2.700 ⚫ 0,00%
 • gmon 1.700 ⚫ 0,00%
 • niis 687 ▼ -0,29%
 • tgas 11.000 ▲ 1,83%

Спорт

Број 3384
6. септембар 2012.
 • “ДУШАН СИЛНИ“ У ОПШТИНСКОЈ ЛИГИ

  Група заљубљеника у мали фубал из коцељевачког села Каменица, играјући готово свакодневно ову игру у спортској сали и дружећи се...

 • ЈЕДАН АЛИ ВРЕДАН

  Клупци 02.09.2012. годинеГледалаца: 700Судија: Бојан Буројевић (Чачак)Стрелац: Милинковић у 62. минутуЖути картони: Лекић, Милисављевић...

 • ПАРТИЗАН ДОЛАЗИ У ШАБАЦ

  Након 10 година у Шабац поново долази један од клубова „велике четворке“ бивше државе СФРЈ. Шампион Србије и учесник лиге УЕФА...

 • ШАНСА ЗА СРПСКИ БОКС

  Љубомир Марјановић, капитен боксерске репрезентације Србије и члан БК „Живорад Рајшић“, после летње паузе интензивирао је...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa