Инфо

Берза

 • aero 1.676 ▼ -0,36%
 • dnos 1.103 ▼ -1,34%
 • fito 2.791 ▼ -0,32%
 • impl 3.200 ▲ 4,92%
 • jesv 5.150 ⚫ 0,00%
 • mtlc 2.025 ▼ -4,03%
 • niis 681 ▲ 0,29%
 • pdcl 10.310 ▲ 24,97%
 • rso17153 103,96 ▲ 0,20%
 • sjpt 143 ▲ 2,14%
 • svrl 600 ⚫ 0,00%

Спорт

Број 3533
16. јул 2015.
 • СРБИЈА-ОПЕН КУП

  Пливачки клуб “Трка мира“ из Шапца организује по 14. пут Србија опен куп, пливачку манифестацију у склопу Пливачког савеза...

 • Европски куп у БудимпеШти

  Протеклог викенда такмичари Кендо клуба „Каишин“ из Шапца су наступили на Европском купу у Кендоу, такмичењу које је и ове...

 • ОДАЗВАЛО СЕ ОСАМ ЗЕМАЉА

  За 46. Међународни пливачки маратон Јарак ““ Шабац, који ће се одржати у недељу 2. августа, до сада се пријавило петнаест такмичара...

 • СЕЗОНА ИЗ СНОВА

  Овог викенда су одржана два такмичења која су обележила крај летњег дела атлетске сезоне. Александар Грновић је са 4 лична рекорда...

Verified by Visa MasterCard SecureCode
American Express MaestroCard MasterCard Visa
Banka Intesa